Sport

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka hrála v neděli dopoledne v Rožné a opět oba svoje zápasy vyhrála. Po první polovině podzimu je tak na prvním místě bez ztráty jediného bodu. Včera však museli kluci zabrat na plný plyn, protože oba soupeři byli velmi dobří. V prvním zápase dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec porazit Rožnou 8:5 (M. Sedlák 3, D. Šimon 3, R. Ondrůch, Š. Peňáz), ve druhém zápase se herně trošku trápili, ale nakonec vybojovali výhru 5:4 nad Moravcem (M. Sedlák 3, D. Čupr, Jan Satorie). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

Muži se představili doma a bohužel se opět potvrdilo, že v domácím prostředí se jim moc nedaří. V zápase bohatém na branky a šance nakonec remizovali s Rožnou 4:4. Je to tak další domácí ztráta, kterou budeme chtít napravit v příštím venkovním duelu, ve kterých se nám naopak daří. Uvidíme...Branky vstřelili O. Černý 3. Pavel Sedlák.

Sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, M. Dvořák, L. Bednář, V. Dostál - O. Černý, Pavel Sedlák. Do zápasu dále zasáhli: M. Zobač, M. Zavadil, P. Krejčí, P. Nykodým a M. Pavelka

Tento týden se již ve čtvrtek představí poprvé v domácím prostředí přípravka, která se utká s Radešínskou Svratkou a Strážkem. Začátek turnaje je od 10 hodin. V sobotu hraje dorost v Dolní Rožínce, v neděli dopoledne jede přípravka do Rozsoch, kde se utká s domácími a Štěpánovem a odpoledne zajíždí muži k zápasu do Velké Losenice.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516

Úřední hodiny

Po: 7-12 13-16
St: 7-12 13-17
Čt: 7-12


Provozní doba
Mimo uvedené úřední hodiny bude úřad uzavřen.

Náhodná fotografie

nahodna-fotografie-16.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4