Sport

Výsledky fotbalového víkendu

Přípravka sehrála v sobotu své první dva jarní zápasy a zároveň to byly první dva zápasy po odchodu nejlepšího střelce M. Sedláka do Poličky. Kluci si s tím však poradili až překvapivě dobře. S Rožnou sehráli vyrovnaný zápas, ve kterém bohužel nedokázali využít svoje šance a naopak dvakrát smolně inkasovali a tak prohráli 0:2. Ve druhém zápase jasně porazili Svratku 9:1 ( O. Borovský 2, M. Bukáček 2, P. Podsedník 2, R. Ondrůch 2, Š. Peňáz), sestava: M. Bukáček, J. Satorie, R. Ondrůch, Š. Peňáz, D. Šimon, P. Podsedník, O. Borovský, T. Hubert, L. Babáček a M. Švarc

Muži hráli v neděli s béčkem Nové Vsi a zápas skončil 2:2. Po bezbrankovém poločase jsme ve druhé půli rychle vstřelili 2 góly, ale hosté dokázali vyrovnat a zápas skončil spravedlivou remízou. Branky vstřelili R. Prüger a Pavel Sedlák, sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, L. Bednář, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, R. Holeš, Vít Peňáz, M. Zobač - R. Prüger, Pavel Sedlák, střídali: Petr Sedlák, P. Nykodým a P. Váchal.

Tento víkend hraje přípravka doma v sobotu s Jívovím a Žďárem B, začátek je v 10 hodin, v neděli také od 10 hodin hraje doma dorost s Bory a odpoledne jedou muži do Hamrů, začátek v 16 hodin.