Sport

Tentokrát se příliš nedařilo

O uplynulém víkendu se představila všechna naše družstva na venkovních hřištích a příliš se nám nedařilo.

V neděli dopoledne, sehrála svoje zápasy přípravka. Dohodli jsme se, že u této kategorie nebudeme zveřejňovat výsledky a tabulku, takže kluci hráli s chutí a zápalem a měli z toho radost:-))) Nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta, T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta.

Starší žáci nastoupili k zápasu v Bohdalově a prohráli 1:2 (D. Husák), sestava: Venhuda J. - Satorie Josef, Čupr D., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P. Chládek F., Husák D., Šimon D., Pachta M., Borovský O.

Dorost se představil v Nové Vsi a prohrál 0:4 sestava: K. Šenkýř - Bobo Novotný, D. Ondrůch, V. Peňáz, J. Kafka, D. Halva, J. Venhuda, M. Gregor, D. Chuchma, R. Svoboda, Josef Satorie, Z. Novotný

Muži hráli v Doubravníku a po slaboučkém výkonu prohráli 0:4. Zápas se nám vůbec nepovedl a zaslouženě jsme prohráli. sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, Pavel Sedlák, T. Gregor, Z. Novotný - V. Dostál, M. Dvořák, L. Bednář, Vít Peňáz - M. Zavadil, P. Borovský, střídali: L. Zavadil, D. Chuchma, M. Gregor

O tomto víkendu hrají všechna naše družstva doma. V sobotu od 10 hodin hraje svoje zápasy přípravka proti Nové Vsi a Svratce, od 15:30 pak hrají starší žáci s Počítkami, v neděli od 13 hodin hraje dorost s Osovou Bítýškou a od 16 hodin muži proti Radostínu.

 Přijďte povzbudit jimramovské čutálisty:-)))

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516

Úřední hodiny

Po: 7-12 13-16
St: 7-12 13-17
Čt: 7-12


Provozní doba
Mimo uvedené úřední hodiny bude úřad uzavřen.

Náhodná fotografie

nahodna-fotografie-10.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Právě přítomno: 29 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4