Sport

Fotbalový víkend

O uplynulém víkendu se představila všechna družstva na domácím hřišti a až na muže byla úspěšná.

V sobotu dopoledne, sehrála svoje zápasy přípravka. Dohodli jsme se, že u této kategorie nebudeme zveřejňovat výsledky a tabulku, kluci odehráli výborný zápas s nejlepším družstvem soutěže Novou Vsí, druhý zápas se Svratkou ale odflákli a trenéři museli lehce zvýšit hlas:-)))) Nastoupili: L. Babáček, M. Buchta, L. Buchta,T. Hubert, M. Kalášek, M. Husák, M. Švarc, J. Vojta.

Starší žáci sehráli zápas proti Počítkám a po bojovném výkonu vyhráli 3:2 (M. Bukáček, Š. Peňáz, Z. Novotný), sestava: Venhuda J. - Satorie Josef, Čupr D., Novotný Z., Satorie Jan, Peňáz Š., Bukáček M., Podsedník P., Chládek F., Pachta M., Husák D., Šimon D.

Dorost hrál proti Osové Bítýšce a zvítězil 5:3 (L. Vetešník 3, D. Chuchma2) sestava: K. Šenkýř - Bobo Novotný, K. Stojka, V. Peňáz, D. Halva, J. Venhuda, M. Gregor, D. Chuchma, Josef Satorie, L. Vetešník, Z. Novotný střídal Š. Peňáz

Muži nastoupili k zápasu s Radostínem. Odehráli jsme velmi dobrý první poločas, kdy jsme vedli 1:0, ale ve druhé půli jsme úplně odpadli a nakonec prohráli 1:5. Doplácíme na slabou fyzičku, děláme triviální chyby, svoje šance zahazujeme a určitě se projevuje, že většina hráčů nechodí pravidelně trénovat.... Branku vstřelil T. Gregor, sestava: A. Hlaváč - Petr Sedlák, Pavel Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - Vít Peňáz, M. Dvořák, L. Bednář, M. Zavadil - T. Gregor, L. Zavadil, střídali: L. Buchta, M. Gregor, K. Šenkýř

O tomto víkendu jedou všechna družstva na venkovní zápasy. Začínají muži v sobotu v Nové Vsi, hraje se od 15:30, dorost jede v neděli do Křižanova, žáci do Rožné a přípravka do Víru.

Kontakt

Městys Jimramov
Náměstí Jana Karafiáta 39
59242 Jimramov

IČO: 00294471
DIČ: CZ00294471
č.ú.: 1623470329/0800 ČS

Datová schránka: pe9b4j8
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: 566 562 516

Úřední hodiny

Po: 7-12 13-16
St: 7-12 13-17
Čt: 7-12


Provozní doba
Mimo uvedené úřední hodiny bude úřad uzavřen.

Náhodná fotografie

nahodna-fotografie-17.jpg

Videospot Jimramov

CZECHPOINT

Vaše místo pro komunikaci s veřejnou správou a institucemi

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen

© 2017 Městys Jimramov. Návrh a realizace: Bc. Vítek Kratochvíl

Hostujeme u Webhostig C4