Městys Jimramov

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Sport

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka sehrála poslední dvě utkání podzimní části soutěže. V prvním utkání porazila Svratku 8:2 (M. Sedlák 4, Jan Satorie 2, D. Čupr, M. Bukáček). Ve druhém a zároveň posledním utkání podzimu našla svého prvního přemožitele, když se na nás domácí Rožná perfektně připravila a zvítězila 8:4 (M. Sedlák 3, R. Ondrůch). O konečném umístění rozhodne až dohrávka Rožné o tomto víkendu, ale již teď je jasné, že kluci budou nejhůře druzí. Bilance 15 výher a 1 porážky je vynikající a znamená jasný postup do jarních bojů o přeborníka okresu. V této kategorii navíc výsledky nejsou úplně to nejdůležitější, jde o to kluky učit fotbalovým dovednostem, probudit v nich touhu se zlepšovat a to se našim trenérům M. Čuprové, J. Satoriemu a Přemkovi Borovskému opravdu daří a je potřeba jim za to poděkovat. Podzimní části se zúčastnili:  Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, D. Čupr, Š. Peňáz, J. Bureš, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

Dorost se dočkal prvního vítězství, když na domácí půdě porazil Štěpánov 5:4 (T. Gregor 2, D. Pintera 2, Z. Novotný)

Muži sehráli nehezké, nervózní utkání ve Věchnově a již po několikáté na podzim obdrželi branku v samotném závěru utkání. Tentokrát to znamenalo porážku 1:2. Je s podivem, že takhle zkušené mužstvo nedokáže dotáhnout dobře rozehrané zápasy...Branku vstřelil O. Černý. Sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - V. Dostál, M. Dvořák, L. Bednář, M. Zavadil - P. Nykodým, O. Černý, střídali: P. Krejčí, J. Prüger ml.

O tomto víkendu hrají pouze muži a to v neděli doma od 14:30 proti Strážku. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka sehrála v sobotu na domácím hřišti zápasy proti Moravci a Počítkám. S Moravcem se i podruhé v sezóně kluci trápili, ale nakonec vybojovali výhru 4:2 (D. Čupr, Š. Peňáz, Josef Satorie, Jan Satorie). Proti Počítkám naopak předvedli výborný výkon a vyhráli 9:4 (M. Sedlák 4, D. Šimon 3, J. Bureš, Jan Satorie). Stále tedy procházejí soutěží bez ztráty bodu. Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, D. Čupr, Š. Peňáz, J. Bureš, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

 

Dorostenci nastoupili proti vedoucímu týmu tabulky, Radešínské Svratce, pouze v devíti hráčích a přes dobrý, bojovný výkon podlehli 4:7 ( A. Bureš 2, T. Gregor, Jan Prüger). Kluci doplácí na katastrofální přístup některých spoluhráčů a tomu bohužel odpovídají i výsledky. Mají určitě navíc...

 

Muži doma, stále stejná písnička, prostě to není ono. Je pravda, že včerejší soupeř z Hamrů byl velmi kvalitní a náš výkon měl stoupající tendenci, ale navíc než remízu 1:1 to nestačilo. Snad jsme promoklé fanoušky potěšili alespoň tím, že jsme bojovali až do konce zápasu. Branku vstřelil M. Dvořák. Sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - V. Dostál, L. Bednář, J. Buchta, P. Nykodým - O. Černý. Pavel Sedlák. Střídali: L. Zavadil, P. Krejčí, J. Prüger.

 

Tento víkend jede v sobotu přípravka do Rožné k posledním dvěma zápasům, které rozhodnou o tom, zda udrží první příčku po podzimní části. Soupeřem bude Svratka a domácí Rožná. Dorost hraje jako jediný doma a to v neděli od 12 hodin proti Štěpánovu. Muži zajíždějí v neděli k těžkému utkání do Věchnova. Začátek utkání je v 15 hodin. Děkujeme za podporu!!!

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka sehrála celkem 4 zápasy. Ve čtvrtek hrála doma a porazila Radešínskou Svratku 5:0 (M. Sedlák 3, Š. Peňáz, Jan Satorie), ve druhém utkání vyhráli nad Strážkem 20:0 (Jan Satorie 5, M. Sedlák 4, J. Bureš 3, Josef Satorie 2, Š. Peňáz 2, R. Ondrůch 2, D. Čupr, D. Šimon). Včera zajížděli k zápasům do Rozsoch a opět přivezli 2 výhry. Rozsochy porazili 6:1 (Jan Satorie 3, M. Sedlák, D. Čupr, F. Chládek) a Štěpánov porazili 16:1 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 4, Josef Satorie 2, D. Čupr 2, Š. Peňáz 2, O. Borovský). I po 6. dvoukole jsou kluci stále 100% a vedou tabulku své skupiny. Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, D. Čupr, Š. Peňáz, J. Bureš, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

 

Dorostenci stále čekají na první body v sezóně, když tentokrát prohráli na Dolní Rožínce 1:4 (Vojta Peňáz).

 

Muži potvrdili dobrou bilanci z venkovních zápasů a dovezli cenné tři body z Velké Losenice za výhru 2:1. Branky vstřelili A. Hlaváč a O. Černý. Pevně věříme, že v neděli dokážeme konečně vyhrát i doma... Sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, Z. Novotný - M. Zavadil, L. Bednář, J. Buchta, P. Nykodým - O. Černý, Pavel Sedlák, do zápasu dále zasáhli: V. Dostál, P. Krejčí a M. Pavelka.

 

O tomto víkendu se všechna mužstva představí na domácí půdě, takže se můžete těšit na fotbalový víkend. V sobotu od 10 hodin začíná turnaj přípravky, kde se utkají Jimramov, Moravec a Počítky. V neděli od 12 hodin hrají dorostenci s Radešínskou Svratkou a od 15 hodin muži s Hamry. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!!

 

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka hrála v neděli dopoledne v Rožné a opět oba svoje zápasy vyhrála. Po první polovině podzimu je tak na prvním místě bez ztráty jediného bodu. Včera však museli kluci zabrat na plný plyn, protože oba soupeři byli velmi dobří. V prvním zápase dokázali otočit nepříznivý stav a nakonec porazit Rožnou 8:5 (M. Sedlák 3, D. Šimon 3, R. Ondrůch, Š. Peňáz), ve druhém zápase se herně trošku trápili, ale nakonec vybojovali výhru 5:4 nad Moravcem (M. Sedlák 3, D. Čupr, Jan Satorie). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

Muži se představili doma a bohužel se opět potvrdilo, že v domácím prostředí se jim moc nedaří. V zápase bohatém na branky a šance nakonec remizovali s Rožnou 4:4. Je to tak další domácí ztráta, kterou budeme chtít napravit v příštím venkovním duelu, ve kterých se nám naopak daří. Uvidíme...Branky vstřelili O. Černý 3. Pavel Sedlák.

Sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, Z. Novotný - J. Štěrba, M. Dvořák, L. Bednář, V. Dostál - O. Černý, Pavel Sedlák. Do zápasu dále zasáhli: M. Zobač, M. Zavadil, P. Krejčí, P. Nykodým a M. Pavelka

Tento týden se již ve čtvrtek představí poprvé v domácím prostředí přípravka, která se utká s Radešínskou Svratkou a Strážkem. Začátek turnaje je od 10 hodin. V sobotu hraje dorost v Dolní Rožínce, v neděli dopoledne jede přípravka do Rozsoch, kde se utká s domácími a Štěpánovem a odpoledne zajíždí muži k zápasu do Velké Losenice.

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka se představila v Rozsochách a kluci svoje fanoušky opět potěšili, když oba zápasy vyhráli a v této sezóně ještě neztratili ani bod. Včera předvedli i několik velmi pěkných akcí a potěšitelné je, že se na výborných výsledcích podílejí všichni hráči. V prvním zápase porazili Radešínskou Svratku 9:1 (M. Sedlák 3, D. Čupr 3, D. Šimon, F. Chládek, Jan Satorie), ve druhém zápase porazili domácí Rozsochy 13:0 (M. Sedlák 4, R. Ondrůch 2, O. Borovský 2, D. Čupr, Š. Peňáz, D. Šimon, F. Chládek, Jan Satorie). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, F. Chládek, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

Dorostenci hráli v Křižanově a domácím podlehli 1:8 (P. Novotný)

Muži hráli v sobotu v Bohdalově s místním béčkem a napravili si reputaci po minulé domácí porážce. Po výborném prvním poločase zvítězili 3:1 a dovezli tak cenné a důležité tři body. Ve venkovních zápasech jsme tak úspěšnější než doma, ale doufáme, že tuto neděli potěšíme i početné domácí publikum:-). Branky vstřelili J. Štěrba 2 a M. Zobač. Sestava: A. Hlaváč - P. Krejčí, M. Dvořák, P. Borovský, L. Zavadil - P. Nykodým, L. Bednář, J. Buchta, J. Štěrba - M. Zobač, O. Černý, střídali: T. Gregor, Petr Sedlák a J. Prüger

Tento víkend hraje přípravka v neděli dopoledne v Rožné, kde se utká s domácími a Moravcem. Odpoledne v 15:30 hrají muži doma také proti Rožné. Dorost má volno. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!

 

Výsledky fotbalového víkendu

Starší přípravka vyrazila na dvojzápas do Štěpánova a byla opět stoprocentní. Pro kluky je to zasloužená odměna za to, že to nevzdali, poctivě trénují a nyní kdy se vyrovnal věkový handicap se začínají prosazovat. Včera porazili Štěpánov 11:0 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 3, D. Čupr, Š. Peňáz, O. Borovský) a Počítky 14:6 (M. Sedlák 5, Jan Satorie 4, D. Čupr, Š. Peňáz, D. Šimon, J. Bureš, R. Ondrůch). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, F. Chládek, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, R. Ondrůch, P. Podsedník, Jan Satorie, M. Sedlák, D. Šimon a O. Borovský.

 

 

Dorost doma podlehl Borům 3:5, když naše branky vstřelili A. Bureš, M. Gregor a Vojta Peňáz

 

Muži sehráli další nepovedené domácí představení a po odchozeném prvním poločase prohráli s Březím - Březské 1:3...Mužstvo doplácí na odfláknutou letní přípravu a zahazuje neuvěřitelné množství i těch nejvyloženějších šancí. Branku vstřelil M. Dvořák, sestava: A. Hlaváč - L. Zavadil, J. Sedlák, P. Borovský, L. Bednář - J. Štěrba, J. Buchta, V. Dostál, P. Nykodým - Pavel Sedlák, M. Dvořák, do hry dále zasáhli: M. Zobač, Petr Sedlák, J. Prüger

 

O tomto víkendu zajíždí muži již v sobotu na zápas do Bohdalova, dorost hraje v neděli v Křižanově a přípravka jede do Rozsoch, kde se utká s domácími a R. Svratkou.

 

Výsledky fotbalového víkendu

V sobotu začala sezóna našim nejmladším, tedy starší přípravce. Také letos se hraje stejně jako v minulé sezóně turnajově. Kluci se představili ve Svratce a byli velmi úspěšní. V prvním zápase rozdrtili Strážek 23:0 (M. Sedlák 13, Š. Peňáz 3, Satorie Jan 2, Satorie Josef 2, P. Podsedník, F. Chládek, J. Bureš), druhý zápas se Svratkou už byl těžší, ale kluci jej po vydařené druhé půli také zvládli a vyhráli 12:6 (M. Sedlák 8, Š. Peňáz 3, O. Borovský). Zápasů se zúčastnili: Josef Satorie, M. Bukáček, J. Bureš, D. Čupr, Š. Peňáz, F. Chládek, M. Sedlák, Jan Satorie, P. Podsedník, O. Borovský

 

V neděli začala sezóna i dorostencům, kteří hráli ve Víru a prohráli 0:4.

 

Muži vyrazili do Bohdalce a sahali po třech bodech. Po nevyužitých šancích během druhé půle a chybě v samotném závěru remizovali 2:2. Branky našeho mužstva P. Nykodým a Pavel Sedlák. Sestava: A. Hlaváč - J. Sedlák, M. Dvořák, P. Borovský, L. Zavadil - P. Nykodým, L. Bednář, V. Dostál, J. Štěrba - P. Sedlák, M. Zobač, střídali J. Prüger ml., J. Prüger st..

 

O tomto víkendu zajíždí v neděli dopoledne přípravka do Štěpánova, kde se střetne se Štěpánovem a Počítkami, dorost hraje doma v neděli od 13 hodin s Bory a muži také doma  od 16 hodin s Březím - Březské. Přijďte nás povzbudit, díky!!!

 

Domácí dvojzápas s polovičním úspěchem

Další dvě kola sehráli jimramovští čutíci v domácím prostředí. Minulý víkend nás vyškolil soupeř z Ujčova, když nás jednoznačně přehrál výsledkem 1:4. Tento zápas nám vůbec nevyšel a proti výborně hrajícímu soupeři jsme neměli šanci. Naši jedinou branku vstřelil Kuba Sedlák. Sestava: Hlaváč - Zavadil, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Dostál, Bednář, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, střídali Zobač a Šimon.

Včera zavítal do Jimramova nováček soutěže z Polničky a po divokém průběhu zápasu jsme vyhráli 6:3. Soupeř byl nebezpečný v útoku, ale velmi slabý v obraně a počet vstřelených branek mohl být ještě vyšší. Jsme rádi, že jsme odčinili prohru z minula a diváci si přišli na své. O branky se podělili Dvořák 3x, Buchta, Nykodym, Zobač. Sestava: Hlaváč - Bednář, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Dostál, Buchta, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, do hry dále zasáhli: Zobač, Šimon, Pavelka, Petr Sedlák

Další zápas nás čeká venku 3.9. od 16 hodin v Bohdalci, budeme rádi za vaši podporu!!!!

V Pohledci nerozhodně 1:1

První zápas nové sezóny přinesl derby v Pohledci. Za krásného počasí a na skvěle připraveném hřišti se hrál velmi dobrý fotbal, který nakonec vyústil ve spravedlivou remízu 1:1. Branku Jimramova vstřelil kapitán Bednář. Naše mužstvo nastoupilo ve složení: Hlaváč - Zavadil, Borovský, J. Sedlák, Novotný - Štěrba, Bednář, Buchta, Nykodym - Pavel Sedlák, Dvořák, do hry postupně zasáhli: Zobač, Dostál, Šimon a Petr Sedlák. Děkujeme všem fanouškům za početnou návštěvu a věříme, že je potěšíme v neděli doma jak hrou, tak výsledkem:-)

Zahájení fotbalové sezóny

V neděli 13.8.2017 zahájí muži novou fotbalovou sezónu. Od 16.30 hodin se představí na hřišti v Pohledci. Přijďte nás povzbudit. Předem děkujeme !!!

Zahájení fotbalové sezóny

V neděli 13.8.2017 zahájí muži novou fotbalovou sezónu. Od 16.30 hodin se představí na hřišti v Pohledci. Přijďte nás povzbudit, předem děkujeme!!!

Fotbal - rozlosování muži - podzim 2017

Fotbal - rozlosování muži - podzim 2017.

Sportovní vyžití v Jimramově

Celý článek...
You are here: Novinky a události Sport